7 gün süren Hayalinizdeki İşe Ulaşın Yüzleşme Kampı'nı mandalina bahçeleri arasında denize birkaç adım mesafede Bodrum Ortakent'te yapıyoruz. Böylece hem tatil yapıp hem de kendi üzerinizde çalışabilirsiniz. Çalışmalarımız günde 1,5 - 3 saat civarında oluyor. Çalışmalardan arta kalan zaman serbest ancak gün içinde yapmanızı istediğim ödevleriniz de var.

Yapacağımız çalışmaların netleştirici, dönüştürücü ve yüzleştirici olduğunu özellikle belirteyim. Çalışmalarımız yıllardır içinizde tuttuğunuz, ifade etmediğiniz duyguların çözülmesini sağlayacak. Kendinizle ilgili yeni farkındalıklar kazanacaksınız. İhtiyaç ve duygularınızı açıkça ifade edeceğiniz teknikler öğreneceksiniz. Doğuştan getirdiğiniz yeteneklerinize bakacağız. İsteklerinizi gözden geçireceğiz. Yeni yaşamınızla ilgili kaygılarınızı inceleyeceğiz. Parayla ilişkilerinizi gözden geçireceğiz. Birlikte meditasyonlar yapacağız. Yapacağımız çalışma işle ilgili gibi görünse de yaşamınızı, kendinizle ve çevrenizle ilişkilerinizi tümden dönüştürecek güçlü bir çalışma.

Çalışma programı şunları kapsıyor:

  • İş yaşamınızda ve okul yaşamınızda yaşadığınız travmalarla yüzleşilmesi (Başarısızlıklar, hak yemeler, işini kaybetme, iflas vs)
  • Engelleyen inançlarınızın netleştirilip bunların güçlendirilenlerle değiştirilmesi,
  • Yaşamda önem verdiğiniz değerlerin netleştirilmesi ve işinizin değerlerinize nasıl uygun hale getirebileceğinizin araştırılması,
  • İş ortamında yaşadığınız çatışmaları kolaylıkla yönetmenizi sağlayacak barışçıl iletişim tekniği ve bunu günlük hayata aktarmanızı sağlayacak farklı egzersizlerin yapılması,
  • Geçmişte işte yaşadığınız çatışmaları barışçıl iletişim tekniğiyle bugün nasıl yönetebileceğinizin araştırması,
  • Sizi de etkisi altına almış toplumsal yalanların fark edilmesi ve bunların geride bırakılması (Ramazanda işler düşer, seçim zamanı işler düşer, yeni yıl arifesinde işler düşer, kriz var gibi)
  • Para ile ilgili ilişkilerinizin ve inançlarınızın gözden geçirilmesi,
  • Hizmet ve ürünlerinizi sunarken farkında olmadığınız enerji blokajlarının ve bağlarının fark edilmesi ve bunlardan arınılması, Kendinizle, geçmişinizle, bulunduğunuz iş ortamıyla barışmanız için birlikte yapacağımız meditasyonlar.

Yapacağımız çalışmalar yukarıdaki maddelerden çok daha fazlasını kapsıyor. Çalışmaların ana akışı var ancak içerik katılımcıların ihtiyaç ve önceliklerine göre dinamik olarak oluşuyor.

En az iki kişi olarak başvurursanız, çalışmaları size özel tarihlerde de yapabilirim. İlişkiler üzerine çalışmak isterseniz bu eğitimi Hayalinizdeki İlişkiye Ulaşın olarak da yapabiliriz.

7 günlük eğitim ücreti 2000 TL. Bu eğitimin 5 günlük ya da 3 günlük versiyonları için de ayrıca teklif alabilirsiniz. Kışın büyük indirimler sunan denize sıfır otel ücretleri size ait. Civarda güzel yemekler sunan restoranlar da var. Dilerseniz, otel rezervasyonunu önereceğim oteller için birlikte yapabiliriz.

Dönüşüme hazırsanız yerinizi ayırtmak için telefon ve mesajla iletişim sayfasından bana ulaşabilirsiniz.