Kişisel bilgileriniz
zestcoaching.com üzerinden herhangi bir sipariş vermek için, adınızı, soyadınızı, adresinizi (semt ve il gibi bilgileri içerecek şekilde), vatandaşlık numaranızı ve e-posta adresinzi bizimle paylaşmanız gerekmektedir. Bu bilgiler aynı zamanda sizinle iletişim kurmak, fatura kesmek için ve hukuki açıdan gerekli olduğu durumlarda kullanılmaktadır. İzniniz olmadan, gizlilik politikasında belirtilen kullanım alanları haricinde bilgileriniz üçüncü şahıslarla paylaşılmaz.

Şifreniz
Şifreniz şifrelenmiş olarak saklanmaktadır ve tarafımızdan da bilinmemektedir.

E-posta adresiniz
Bir hesap oluşturmak için, bir e-posta adresinizin olması gerekmektedir. E-posta adresiniz sizinle online olarak iletişim kurmak, bir sipariş verdiğiniz zaman bu siparişi onaylamak, siparişinizle ilgili bir sorun olduğunda veya promosyonlarla ilgili size bilgi vermek için kullanılmaktadır. E-posta adresinizi paylaşmadığınız durumda zestcoaching.com sitesine kayıt yaptıramaz ve sipariş veremezsiniz. Ayda bir iki kere gönderdiğimiz bilgilendirici e-postalardan almak istemediğinizde, size gönderilen mesajın altındaki üyelikten ayrıl linkine basarak e-posta listesinden istediğiniz zaman çıkabilirsiniz.

Kredi kartı ve ödeme bilgileriniz
zestcoaching.com üzerinden bir sipariş verdiğiniz zaman, kredi kartı kullanmanız gerekmektedir. Online kredi kartı kullanılarak yapılan işlemlerde, kredi kartı bilgileriniz ilgili bankaya (Garanti Bankası) şifreli bir formatta, bu konuda kabul görmüş güvenli kural ve araçlar kullanılarak iletilmektedir. Kredi kartı bilgilerinizin hiçbir şekilde zestcoaching.com sitesine ulaşmaz ve sitede saklanmaz.

Genel
zestcoaching.com bu gizlilik politikasını değiştirme hakkını saklı tutar.