Lütfen iletişim kurma nedeninizi seçin.


Çalışma şekli ve şartları


Yüz yüze olan koçluk görüşmelerini Bodrum Ortakent'teki evimde, bazen de İstanbul Fenerbahçe'deki bir merkezde yapıyorum. Uzaktan görüşmeleri de Skype üzerinden yapıyorum. (Bugüne kadar yurtdışında 22'den fazla ülkeye ve Türkiye'de 25'den fazla şehre yüzlerce saat uzaktan koçluk verdim.)

Çalışma saatlerim, haftasonu dahil her gün saat 21:00'e kadar.

Ücretlendirmeler ve diğer çalışma şartları için bana mail atmanızı rica ediyorum. Size göndereceğim Keşif Formu'nu doldurup bana ulaştırdığınızda randevu için sizi arayacağım.

Başkası için bir şeyler yapmaya çalışmanızı takdirle karşılıyorum.

Yıllardır bu işi yapıyorum. Ücretini ödeyerek çocuğunu, eşini, kardeşini, anne babasını koçluk almaya gönderen çok kişi oldu. Ancak bu danışanlarla yaptığımız çalışmalar 3 görüşmeyi bile bulamadı. Danışanlar bir bahane bularak ilk fırsatta koçluk sürecine son verdiler.

İşin aslı, onlar başından beri koçluk almayı hiç istemiyorlardı. Sırf yakınlarının hatrı kırılmasın diye, bazen de onların ısrarına dayanamadıkları için geldiler. Çoğu içinde bulunduğu durumdan şikayetçi de değildi. Onları göndermek isteyen kişi durumdan rahatsızdı.

Bu deneyimlerden sonra başkalarının koçluk aldırmak için gönderdiği danışanlarla çalışmamaya karar verdim.

Benim genel dünya görüşüm: Dünya sen böyle olduğun için bu haldedir. Sen değişirsen dünya değişir. Karşınızdaki kişide bir değişiklik görmek istiyorsanız, benim önerim: Koçluk almaya siz gelin. Bunun işe yaradığını defalarca gördük.

Durumunuzun bir istisna olabileceğini düşünüyorsanız ya da başkası için değil de kendiniz için koçluk almaya karar verdiyseniz lütfen onay verdikten sonra karşınıza çıkacak formu doldurarak benimle irtibata geçin. Benim önerim yine de: Önce siz gelin!

Yaşamınızda kendinize yeni bir yol aramanızı takdirle karşılıyorum.

Benim yaptığım çalışmalar derin yüzleşmeler içeren, süreci ve etkisi zamana yayılan güçlü çalışmalar. Bu çalışmalar sırasında, size sorular sorarak yeni farkındalıklar kazandırmayı da amaçlıyorum. Ancak "Ne yapabilirim?" benzeri sorularınıza buradan yanıt vermiyorum. Bu soruların yanıtlarını daha disiplinli bir şekilde görüşmeler sırasında birlikte aramayı tercih ediyorum.

Şu an kendinizi koçluk almaya hazır hissetmiyorsanız ya da bütçeniz bu durum için elverişli değilse, sitedeki günlük uygulamaları alarak kendi başınıza ilerleyebilir ya da sitedeki birçok yazının içinde bulunan soruları yazılı yanıtlayarak yeni farkındalıklar elde edebilirsiniz.

İlginize teşekkür ederim.

Koçluk almak ya da bir şeyler danışmak dışında bir nedenle bana ulaşmak istiyorsanız onay verdikten sonra karşınıza çıkacak formu kullanabilirsiniz.


İletişim

Hakan Arabacıoğlu
Adres:
Ortakent,
Bodrum
e-Posta:
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Telefon:
hakanarabacioglu
Cep Telefonu:
0 (533) 296 68 03

İletişim Formu

e-Posta Gönder
(isteğe bağlı)
Alanlar
(isteğe bağlı)