Aşağıdaki yüzleşme kamplarının ve eğitimlerin hepsini; 3, 5 ya da 7 gün şeklinde size veya oluşturduğunuz gruba özel olarak alabilirsiniz. Çalışmaları Bodrum Ortakent'te deniz kenarındaki otellerde gerçekleştiriyoruz.

7 gün süren Hayalinizdeki İlişkiye Ulaşın Yüzleşme Kampı'nı mandalina bahçeleri arasında denize birkaç adım mesafede Bodrum Ortakent'te yapıyoruz. Böylece hem tatil yapıp hem de kendi üzerinizde çalışabilirsiniz. Çalışmalarımız günde 1,5 - 3 saat civarında oluyor. Çalışmalardan arta kalan zaman serbest ancak gün içinde yapmanızı istediğim ödevleriniz de var.

Yapacağımız çalışmaları netleştirici, dönüştürücü ve yüzleştirici olarak özetleyebiliriz.  Çalışmalarımız yıllardır içinizde tuttuğunuz, ifade etmediğiniz duyguların çözülmesini sağlıyor. Kendinizle ilgili yeni farkındalıklar kazanıyorsunuz. Ayrıca duygu ve ihtiyaçlarınızı sağlıklı bir şekilde ifade edeceğiniz teknikler öğreniyorsunuz. Birlikte meditasyonlar yapıyoruz. Yapacağımız çalışma ilişkiyle ilgili gibi görünse de yaşamınızı, kendinizle ve çevrenizle ilişkilerinizi tümden dönüştürecek güçlü bir çalışma.

Çalışma programı şunları kapsıyor:

 • Çocukluğunuzdan veya önceki ilişkilerinizden gelen travmalarla yüzleşilmesi (terk edilmeler, reddedilmeler, kayıplar vs),
 • İlişkilerinizde yaşadığınız sorunların ortak noktasının netleştirilmesi ve şifalandırılması,
 • İlişkilerinizde yaşadığınız benzer döngülerin sonlandırılması (benzer başlangıçlar, benzer bitişler, benzer kişiler vs),
 • Erkekler, evlilik, boşanma ve cinsellik hakkındaki inançlarınızın gözden geçirilip bunların güçlendirenlerle değiştirilmesi,
 • İçinizdeki eril dişil dengesinin gözden geçirilmesi ve dengelenmesinin sağlanması,
 • Tüm ilişkilerinizde yaşadığınız çatışmaları kolaylıkla yönetmenizi sağlayacak barışçıl iletişim tekniği ve bunu günlük hayata taşımanızı sağlayacak farklı egzersizlerin yapılması,
 • Kendinizle ve geçmişinizle barışmanız için birlikte yapacağımız meditasyonlar.

Yapacağımız çalışmalar yukarıdaki maddelerden çok daha fazlasını kapsıyor. Çalışmaların ana akışı var ancak içerik katılımcıların ihtiyaç ve önceliklerine göre oluşuyor.

7 günlük eğitim ücreti 2000 TL. Bu eğitimin 5 günlük ya da 3 günlük versiyonları için de ayrıca teklif alabilirsiniz. Kışın büyük indirimler sunan denize sıfır otel ücretleri size ait. Civarda güzel yemekler sunan restoranlar da var. Dilerseniz, önereceğim oteller için otel rezervasyonunu birlikte yapabiliriz.

Dönüşüme ve yenilenmeye hazırsanız yerinizi ayırtmak için telefon ve mesajla iletişim sayfasından bana ulaşabilirsiniz.

7 gün süren Hayalinizdeki İşe Ulaşın Yüzleşme Kampı'nı mandalina bahçeleri arasında denize birkaç adım mesafede Bodrum Ortakent'te yapıyoruz. Böylece hem tatil yapıp hem de kendi üzerinizde çalışabilirsiniz. Çalışmalarımız günde 1,5 - 3 saat civarında oluyor. Çalışmalardan arta kalan zaman serbest ancak gün içinde yapmanızı istediğim ödevleriniz de var.

Yapacağımız çalışmaların netleştirici, dönüştürücü ve yüzleştirici olduğunu özellikle belirteyim. Çalışmalarımız yıllardır içinizde tuttuğunuz, ifade etmediğiniz duyguların çözülmesini sağlayacak. Kendinizle ilgili yeni farkındalıklar kazanacaksınız. İhtiyaç ve duygularınızı açıkça ifade edeceğiniz teknikler öğreneceksiniz. Doğuştan getirdiğiniz yeteneklerinize bakacağız. İsteklerinizi gözden geçireceğiz. Yeni yaşamınızla ilgili kaygılarınızı inceleyeceğiz. Parayla ilişkilerinizi gözden geçireceğiz. Birlikte meditasyonlar yapacağız. Yapacağımız çalışma işle ilgili gibi görünse de yaşamınızı, kendinizle ve çevrenizle ilişkilerinizi tümden dönüştürecek güçlü bir çalışma.

Çalışma programı şunları kapsıyor:

 • İş yaşamınızda ve okul yaşamınızda yaşadığınız travmalarla yüzleşilmesi (Başarısızlıklar, hak yemeler, işini kaybetme, iflas vs)
 • Engelleyen inançlarınızın netleştirilip bunların güçlendirilenlerle değiştirilmesi,
 • Yaşamda önem verdiğiniz değerlerin netleştirilmesi ve işinizin değerlerinize nasıl uygun hale getirebileceğinizin araştırılması,
 • İş ortamında yaşadığınız çatışmaları kolaylıkla yönetmenizi sağlayacak barışçıl iletişim tekniği ve bunu günlük hayata aktarmanızı sağlayacak farklı egzersizlerin yapılması,
 • Geçmişte işte yaşadığınız çatışmaları barışçıl iletişim tekniğiyle bugün nasıl yönetebileceğinizin araştırması,
 • Sizi de etkisi altına almış toplumsal yalanların fark edilmesi ve bunların geride bırakılması (Ramazanda işler düşer, seçim zamanı işler düşer, yeni yıl arifesinde işler düşer, kriz var gibi)
 • Para ile ilgili ilişkilerinizin ve inançlarınızın gözden geçirilmesi,
 • Hizmet ve ürünlerinizi sunarken farkında olmadığınız enerji blokajlarının ve bağlarının fark edilmesi ve bunlardan arınılması, Kendinizle, geçmişinizle, bulunduğunuz iş ortamıyla barışmanız için birlikte yapacağımız meditasyonlar.

Yapacağımız çalışmalar yukarıdaki maddelerden çok daha fazlasını kapsıyor. Çalışmaların ana akışı var ancak içerik katılımcıların ihtiyaç ve önceliklerine göre dinamik olarak oluşuyor.

En az iki kişi olarak başvurursanız, çalışmaları size özel tarihlerde de yapabilirim. İlişkiler üzerine çalışmak isterseniz bu eğitimi Hayalinizdeki İlişkiye Ulaşın olarak da yapabiliriz.

7 günlük eğitim ücreti 2000 TL. Bu eğitimin 5 günlük ya da 3 günlük versiyonları için de ayrıca teklif alabilirsiniz. Kışın büyük indirimler sunan denize sıfır otel ücretleri size ait. Civarda güzel yemekler sunan restoranlar da var. Dilerseniz, otel rezervasyonunu önereceğim oteller için birlikte yapabiliriz.

Dönüşüme hazırsanız yerinizi ayırtmak için telefon ve mesajla iletişim sayfasından bana ulaşabilirsiniz.

Yaptığınız iş; doğuştan getirdiğiniz yeteneklerinize, yaşam amacınıza, kişisel değerlerinize uygun değilse, sadece para kazanma kaynağı haline gelir. Ancak "beslenemediğiniz" için bir süre sonra kazandığınız para da size herhangi bir tatmin, mutluluk ve huzur getirmez.

Hayalinizdeki işi, yani size en uygun işi bulmak ya da yaratmak için, önce kendinizi tanıyacağınız bir grup koçluğu çalışması sunuyorum sizlere. Bu çalışma yalnızca bir eğitim olmayacak, çoğunlukla soru cevaplarla ilerleyen bir kendinizi keşfetmenizi yolculuğu olacak. Kendinizi tanıdıkça, size uygun iş yeryüzünde yoksa bile onu da nasıl yaratabileceğinizi öğreneceksiniz.

 

Çalışma dört haftaya yayılıyor.
İlk 2 hafta kendinizi, istek ve ihtiyaçlarınızı tanımakla ilgili çalışmalarla geçiyor.
3. hafta yalnızca meditasyon yapıyoruz (parayla ilgili ilişkinizi şifalandırmak, sizi sorumluluk alabilen bir yetişkin haline getirmek ve geçmişinizi şifalandırmakla ilgili meditasyonlar)
4. haftada önceki haftalarda kendinizi inceleyerek derlediğiniz ipuçlarınızı bir araya getirip hareket planınızı netleştiriyoruz.

Bu çalışma size neler sunuyor?

 • İşinizden duyduğunuz memnuniyetsizliğin altında yatan karşılanmayan ihtiyaçlarınızı keşfetme,
 • Yeni bir işe adım atarkenki engelleyen inançlarınızı ve endişelerinizi fark edip bunları dönüştürmenizi sağlayacak egzersizler,
 • Seçimlerinizi daha kolay yapmanızı, daha kolay karar almanızı sağlayacak "değerlerinizi netleştirme" çalışması,
 • Para ile ilgili inançlarınızın gözden geçirilmesi ve engelleyenlerin inançlarınızın ayıklanması,
 • Yeni işinizi tarif ederken ne istemediğinize değil ne istediğinize odaklanan bakış açısı,
 • Yeni işinize geçiş aşamasını nasıl planlayacağınız hakkında bilgi ve tecrübeler,
 • Mevcut işinizi daha yaşanılır kılmak için barışçıl iletişim teknikleri,
 • Özetle, kendinizi tanımaya, yeni dünyanızı yaratmaya doğru bir yolculuk

Bu çalışma kimler için?

 • İşini değiştirmek isteyenler,
 • Kendi işini kurmak isteyenler,
 • Kendisine en uygun işi bulmak isteyenler,
 • Çalıştığı yerdeki tatminini arttırmak isteyenler.

Bu eğitimi almak için işinizi değiştirmek istemeniz bile gerekmiyor. Eğitim sayesinde kendinizi ve ihtiyaçlarınızı tanıdıkça, karar verirken kullandığınız değerlerinizi öğrendikçe, iletişimle ilgili temel becerilerinizi geliştirdikçe ne iş yaparsanız yapın yaptığınız işten aldığınız tatmin de artacaktır.

 • Evli de olsanız bekar da, ilişkilerinizde takıldığınız noktalar mı var?
 • Sevgilim, eşim bana ilgi göstermiyor, beni anlamıyor diyorsanız,
 • Sevgilinizin ya da eşinizin yaptığı veya yapmadığı şeylerden şikayetçiyseniz,
 • Hep verdiğinizi, hiç alamadığınızı düşünüyorsanız,
 • "Neden böyle oluyor, ben nerede hata yapıyorum?" diyorsanız,
 • "Neden hep yanlış erkekleri veya kadınları hayatıma çekiyorum?" diye soruyorsanız,

Bu eğitim tam sizin için!

İşte sizi hayalinizdeki ilişkiye adım adım yaklaştıracak bir çalışma! Kendinize, ilişkilerinize ve karşı cinse hiç böyle bakmadınız!

Uygulamalar, grup çalışmaları ve grup koçluğuyla bu eğitimden yepyeni çıkacaksınız. Size verilen ödevleri yaptıkça da gelişiminiz eğitimden sonra da devam edecek.

"Hayalinizdeki İlişkiye Adım Adım", Yaşam Koçu Hakan Arabacıoğlu´nun yüzlerce saatlik koçluk çalışmalarından derledikleri ile hazırladığı bir eğitim. Hem erkeklerin hem de kadınların bir arada katılabileceği bir çalışma.

"Sen ki güzellerdensin, bırak güzel sana gelsin."

Merhaba Hakan Bey. Ben 2012 Şubat ayında Hayalinizdeki İlişkiye Ulaşın workshop'unuza katılmıştım. Semineriniz ve sonrasında verilen ödevler hayatıma nasıl yön vermeyi seçtiğimi anlamam konusunda çok faydalı oldu. Çok istediğimi sandığım şeyleri aslında bilinç altımda nasıl engellediğimi farkettim. İstediğimi söylediğim ilişkiyle inanç kalıplarımın birbiriyle tamamen zıt olduğunu anladım. Bu inanç kalıpları yüzünden kendime farketmediğim engeller koyduğumu gördüm.

Seminer sonrası bakış açım büyük ölçüde farklılaştı. Bilinçaltı kalıplarımın ortadan kalmasıyla birlikte de bütün hayatım değişti. Seminerden 2 ay sonra hayalimdeki insana ve ilişkiye kavuştum 2 hafta önce de yani 5 ay gibi bir sürede de evlendim. Çok mutlu, huzurlu, bu kadarını hayal etmiş miydim diye düşündüğüm bir ilişkim var. Tabiki herşey önce insanın kendisinde bitiyor ama bu farkındalığı sağlamama yardımcı olduğunuz için size teşekkür etmek istedim. En kısa sürede hayalinizdeki işe adım adım seminerinize de katılmak dileğiyle :)
Damla
“Hayalimdeki İlişkiye Adım Adım” eğitimi, aslında öncelikle “hayalimdeki kendime adım adım” içeriği nedeniyle çok anlamlı. Çünkü ilişkilerimiz aslında biziz, başka bir deyişle, biz neysek, ilişkilerimiz de ona göre şekilleniyor.

Önce kendimizi, ihtiyaçlarımızı ve beklentilerimizi doğru tanıyıp, sonra bir ilişki hayali kurmanın önemini hatırlatan bir çok güçlü soru içeriyor bu eğitim.
Açık bir zihin ve kalp ile katıldığınızda, buradan bir sürü farkındalıkla ayrılmanız kaçınılmaz. Benim de kendi adıma, bildiğimi sandığım, farkında olduğum bazı konuları netleştirmemi, öte yandan, üzerine hiç düşünmediğim ama aslında bilinçaltımda beni cidden ketlemiş olabilecek birçok inancımı keşfetmemi sağladı bu sorular. Kendimi keşfettikçe de, hayalimdeki ilişki kavramına dair çok farklı açılımlar yakaladığımı hissettim. Hakan Bey’in direkt ve sade iletişim tarzının da sonuçlar üzerinde son derece etkili olduğunu belirtmek isterim.

Bugüne kadarki ilişkilerimde kendini tekrarlayan sorunlar, bir türlü aşılamayan engeller, çelişkiler, kısaca beni sıkıntıya sokan her ne varsa, hepsinin kaynağını kendimde aramanın önemini bir kez daha farkettim. Evet, hepsinin sorumlusu benim! Bu, çok kolay ve bir anda kabullenilecek birşey gibi görünmese de, kabullenmeyi seçtiğiniz anda herşeyi kolaylaştıran, sizi özgürleştiren, kendinize daha çok yakınlaştıran bir aşama.

Bu farkındalık aşamasından sonra, “aksiyona geçme”, farkındalığını eyleme dönüştürme kısmı geliyor. Bu anlamda da birçok somut alternatifle karşılaştığım, kendime ve hayalimdeki ilişkiye beni yaklaştıracak bakış açılarını/egzersizleri öğrendiğim, son derece verimli bir eğitim geçirdiğime inanıyorum.

İlişkiler alanında hem zihnen, hem fiziken, hem de duygusal olarak nasıl ketlenmeler / engeller yarattığınızı farketmek, bunlar yerine güçlendirici sorular ve inançlar koymak istiyorsanız, bu eğitimden alacağınız çok şey var.
E.

Birlikte yapacağımız meditasyonlarla karşı cinsle olan ilişkilerinizi şifalandırıyoruz. Bu çalışma kendinize ve sevgilinize daha yakın olmanız için size yeni kapılar açıyor.

Kendisine uzak olan sevdiğine de uzak olur. Bu çalışmada yapacağımız birkaç meditasyonla, hem kendimize yaklaşacağız hem de sevdiğimize yaklaşacağız. Aramızdaki engellerin farkına varıp onları şifalandıracağız. İlişkilerle ilgili endişelerimizi dönüştüreceğiz.

Yıllardır aklınızla konuştunuz, şimdi kendinizle ve kalbinizle konuşma zamanı.

Rahat kıyafetlerle gelmenizi öneririz.

Cumartesi günkü meditasyondan sonra muazzam açılımlar oldu. Uzun zamandır flört halinde olduğumuz kişi bana açıldı ve çok daha yakınlaştık. Teşekkürler!
Elif

Meditasyon öncelikle benim için fiziksel bir iyileşmeydi. Ayrılık döneminde oluşan mide ağrımın o an benden uzaklaşıp yok olduğunu hissettim ve hala da yok :-) Ruhsal iyileşme ise, insanlarla olan diyalogumdaki içtenlikle gerçekleşti. Aile bağları güçlü olmayan bir ailem vardı. Ölüm-kalım anlarında olan görüşme periyodumuz, meditasyonun hemen ertesi sabahı amcamın telefonuyla değişiverdi. Amcalarım birbirinden habersiz olarak beni aradılar. Meditasyon gününün akşamı eski nişanlımla ortak olan arkadaşımız benimle ilk kez iletişime geçti. Çok yakın bir arkadaşımla bilmediğim sebeplerle görüşemiyorduk. Yine meditasyon gününün akşamı beni arayarak açıklamalarda bulundu ve simdi yine eskisi gibiyiz ;)

İşimde çok keyifli zamanlar geçiriyorum ve harika insanlarla çalışıp karşılaşıyorum. En önemlisi yaşam amacıma yaklaştığımı hissediyorum. Şu an her an meditasyondaymışım gibi hissettiren çok güzel bir öğrenim sürecindeyim. Benim yaşadıklarım bunlar. Umarım herkes de tüm bu güzellikleri yaşar...
Özlem

Hayatımda ilk defa meditasyon yaptım. Beni nelerin beklediğini bilmiyordum, ancak zestcoaching sitesinde okuduklarımdan sonra beni farklılaştıran bir deneyim olacağını düşünüyordum. Nitekim de öyle oldu. Meditasyondan en büyük kazanımım kendimi almak oldu. Kendinizle yüzleşmek, duygularınızı ve isteklerinizi en derinlerden duyduktan sonra değişim için yola koyulmak çok güzel bir duyguydu. Dışarıdan kim ne derse desin, meditasyon sayesinde kendinizi görmek değisim için en etkili yöntem oldu benim için. Kendimle yüzleşme aşamasından sonra ikinci büyük adım yolumda önüme çıkan engellerden kurtulmak oldu. Kendi ışığımın ve gücümün farkına vardım.

Meditasyondan sonra gerek yakın çevremden, gerekse beni uzun zamandır görmeyen arkadaşlarımdan geribildirimler aldım. Çok iyi gözüktüğümü, hatta ışık saçtığımı söyleyenler bile oldu. Meditasyonun etkisinin hiç haberi olmayan kişiler tarafından bile anlaşılmış olması umudumu daha da pekinleştirdi. Meditasyon sonrası çok huzurlu, sakin ve umut dolu bir süreç başladı hayatımda.
Funda

 • Korkularınız yoğunsa,
 • Kafanız karışık ve karar veremiyorsanız,
 • Çevrenizdekilerin size uzak durduğundan şikayetçiyseniz

Bu meditasyon size göre. Yıllardır aklınızla konuştunuz, şimdi kendinizle ve içinizdeki çocukla konuşma zamanı. Meditasyonun akışı sitedeki akıştan biraz daha farklı olacak. Sonunda da fark ettiklerimizi birbirimizle paylaşacağız. Bu meditasyonun yaşamınıza katacakları hakkında biraz daha bilgi sahibi olmak istiyorsanız tıklayın.