Bu yazıyı bir önceki gibi koç Simona Rich'in sitesinden alıp çevirdim. İçinde paraya bakış açınızı değiştirecek, bereketi hayatınıza çekecek kolay uygulanabilir 11 ayrı teknik var. Kolay gelsin!

Para akışınızın neden tıkandığı ile ilgili birçok neden olabilir.

Bu yazıda bereketin size akmasını durduran şeyin ne olduğunu ve artan yüksek miktarlardaki parayı almaya nasıl açık olabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

1. Parayla ilgili engelleyen inançlarınızı tanımlayın
Eğer paranın hayatınıza serbestçe akmasına izin vermiyorsanız, bu her zaman parayla ilgili engelleyen inançlarınız olduğu anlamına gelir.

Bilinçaltınıza ailenizden ve öğretmenlerinizden sıkça tekrar edilmiş kalıpları alırsınız ve böylece bunlar inanca dönüşürler.

Devamı için kayıt olun...

Yorumlar  

#1
hakan bey merhaba .aykut oğut okuduğunuz kitapları 1 lira bile olsun satın para kazanın bir faturayı ödersiniz vs. anlamına gelen yazı yazmış. sizde edindiğim ise fazla olan kullanılmayanları ihtiyacı olana verin o size kat kat gelecek gibi algıladım.birşey daha enterasan geldi oda hem aykut oğutta hem sizde algıladığım birşey hem odağımı paraya verip hem nasıl sürekli onu düşünmeyeceğiz de rahat olacağız o zaten gelecek zenginmiş gibi yapınca ....sevgiler
filiz yalçın 14 Eylül 2011

Yorum yazmak için lütfen üye girişi yapın.