Birlikte yapacağımız meditasyonlarla karşı cinsle olan ilişkilerinizi şifalandırıyoruz. Bu çalışma kendinize ve sevgilinize daha yakın olmanız için size yeni kapılar açıyor.

Kendisine uzak olan sevdiğine de uzak olur. Bu çalışmada yapacağımız birkaç meditasyonla, hem kendimize yaklaşacağız hem de sevdiğimize yaklaşacağız. Aramızdaki engellerin farkına varıp onları şifalandıracağız. İlişkilerle ilgili endişelerimizi dönüştüreceğiz.

Yıllardır aklınızla konuştunuz, şimdi kendinizle ve kalbinizle konuşma zamanı.

Rahat kıyafetlerle gelmenizi öneririz.

Cumartesi günkü meditasyondan sonra muazzam açılımlar oldu. Uzun zamandır flört halinde olduğumuz kişi bana açıldı ve çok daha yakınlaştık. Teşekkürler!
Elif

Meditasyon öncelikle benim için fiziksel bir iyileşmeydi. Ayrılık döneminde oluşan mide ağrımın o an benden uzaklaşıp yok olduğunu hissettim ve hala da yok :-) Ruhsal iyileşme ise, insanlarla olan diyalogumdaki içtenlikle gerçekleşti. Aile bağları güçlü olmayan bir ailem vardı. Ölüm-kalım anlarında olan görüşme periyodumuz, meditasyonun hemen ertesi sabahı amcamın telefonuyla değişiverdi. Amcalarım birbirinden habersiz olarak beni aradılar. Meditasyon gününün akşamı eski nişanlımla ortak olan arkadaşımız benimle ilk kez iletişime geçti. Çok yakın bir arkadaşımla bilmediğim sebeplerle görüşemiyorduk. Yine meditasyon gününün akşamı beni arayarak açıklamalarda bulundu ve simdi yine eskisi gibiyiz ;)

İşimde çok keyifli zamanlar geçiriyorum ve harika insanlarla çalışıp karşılaşıyorum. En önemlisi yaşam amacıma yaklaştığımı hissediyorum. Şu an her an meditasyondaymışım gibi hissettiren çok güzel bir öğrenim sürecindeyim. Benim yaşadıklarım bunlar. Umarım herkes de tüm bu güzellikleri yaşar...
Özlem

Hayatımda ilk defa meditasyon yaptım. Beni nelerin beklediğini bilmiyordum, ancak zestcoaching sitesinde okuduklarımdan sonra beni farklılaştıran bir deneyim olacağını düşünüyordum. Nitekim de öyle oldu. Meditasyondan en büyük kazanımım kendimi almak oldu. Kendinizle yüzleşmek, duygularınızı ve isteklerinizi en derinlerden duyduktan sonra değişim için yola koyulmak çok güzel bir duyguydu. Dışarıdan kim ne derse desin, meditasyon sayesinde kendinizi görmek değisim için en etkili yöntem oldu benim için. Kendimle yüzleşme aşamasından sonra ikinci büyük adım yolumda önüme çıkan engellerden kurtulmak oldu. Kendi ışığımın ve gücümün farkına vardım.

Meditasyondan sonra gerek yakın çevremden, gerekse beni uzun zamandır görmeyen arkadaşlarımdan geribildirimler aldım. Çok iyi gözüktüğümü, hatta ışık saçtığımı söyleyenler bile oldu. Meditasyonun etkisinin hiç haberi olmayan kişiler tarafından bile anlaşılmış olması umudumu daha da pekinleştirdi. Meditasyon sonrası çok huzurlu, sakin ve umut dolu bir süreç başladı hayatımda.
Funda