Ayşegül ile 2011 yılında başladığımız, zaman zaman uzun aralar vererek ilerlediğimiz koçluk görüşmelerinin hikayesini ve kendisinin adım adım neleri başardığını bu bölümde okuyabilirsiniz. Bu yazılar, bölümler halinde farklı mecralarda yayınlandı.

Telefonun çalmasını heyecanla bekleyeceğim adam yakında yanımda, buna eminim…

Merhaba arkadaşlar! Umarım sizler de benim kadar iyisinizdir. Evet, ben kendimi çok iyi hissediyorum, çünkü bunu seçtim. İsterseniz, yaşam koçum Hakan Arabacıoğlu ile yapacağım 6. görüşme münasebetiyle, neler oldu, neler değişti, yenilikler var mı, onları konuşalım. Hissettiklerimi zaten sizinle düzenli paylaşıyorum.

Biliyorsunuz, zengin olmak için bu yolculuktayım. Ancak bir şeyi fark ettim ki, zihnim rahatladıkça, ben mutluluğu seçtikçe, hayatımın her alanında keyifli sonuçlar elde ediyorum. Şampanya patlatacağım ilk başarı: Diyet ve egzersiz yapmadan, 7.4 kilodan kurtuldum. Evet arkadaşlar, hedeflediğim kiloya indiğimde, yaşam koçunun heykelini dikeceğim!

İkinci kutlamamız aşkla ilgili! Son 5 yıldır sanırım bu kadar çok yemek daveti almamıştım. Sevgili olmak isteyen arkadaşlar, yemeğe çıkmak isteyen tanıdıklar, tanışmak için araya tanıdık sokan erkekler, bu haftanın yıldızlarıydı. Ben ne evden çıktım, ne partiye gittim, hatta alışverişi bile Moda'da yaptım. Ama evren bana, güzel kalbimin dileklerini duyduğu mesajını verdi. Çok meraklısınız, hiçbiriyle çıkmadım.

Ama telefonun çalmasını heyecanla bekleyeceğim adam yakında yanımda, buna eminim. Bilmem Cemal Süreya okur musunuz?

Oydu bir bakışta tanıdım onu
Kuşlar bakımından uçarı
Çocuk tutumuyla beklenmedik

der Yazmam Daha Aşk Şiiri'nde. İki Kalp şiirine de bayılırım, onu da okursunuz artık.

Peki işler? İşlerde de belirgin bir canlanma var. Her şeyden önce ben hareketlendim. Girişimlerim için eski tanıdıklarımı aramaya başladım, nasıl çalıştığımı anlatan web sitem hazırlanıyor, 2 müşteri adayım oldu… Henüz para kazanamadım, biliyorum. Ama bu konuda bağımlılık geliştirmiyorum. Kazanacağıma o kadar eminim ki, para aklıma gelmiyor!

Bu hafta muhteşem bir ev ödevim var! 5 yıl sonra, hayatta nerede olduğumu anlatan bir yazı yazacağım. Bu ödevi siz de hazırlamak ister misiniz? Hakan, böyle bir ödevi yazmanın, ciddi bir niyet göstergesi olduğunu ve amaca kolaylıkla ulaşılabileceğini söylüyor. İnanıyorum. Hepinizi seviyorum! Siz de yaşadıklarınızı paylaşın!

Hayalinizdeki İlişkiye Ulaşın uygulama paketini alarak kendi kendinize yapacağınız uygulamalarla ilişkiniz ile ilgili engelleyen inançlarınızı dönüştürebilirsiniz.

Yorum yazmak için lütfen üye girişi yapın.

Ayşegül'e Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresinden ulaşabilirsiniz.