Ayşegül ile 2011 yılında başladığımız, zaman zaman uzun aralar vererek ilerlediğimiz koçluk görüşmelerinin hikayesini ve kendisinin adım adım neleri başardığını bu bölümde okuyabilirsiniz. Bu yazılar, bölümler halinde farklı mecralarda yayınlandı.

İnançlarımızı değiştirmediğiniz sürece para bize neden gelsin ki?

Merhaba arkadaşlar,

Yaşam koçumla yaptığım görüşmenin sonunda, inanın kafam karmakarışık oldu. Meğer bu iyi bir şeymiş. Hakan Arabacıoğlu dedi ki, "Kafanız karıştıysa doğru yoldayız".

Görüşmenin ardından Zest Coaching web sitesinde yer alan güzel bir değerlendirme anketi buldum. Paraya dair inançlarınızı size gösteriyor ve yorumluyor. Daha okurken, hangi noktalarda takıldığınızı fark edebilirsiniz. Bugün bu anketi sizinle paylaşmak istiyorum. Dilerseniz, sitede uygulayıp, inanç kalıplarınıza dair fikir edinebilirsiniz. Ben uyguladım 14 yanlış inanca sahip olduğum ortaya çıktı.. Eeee para bana neden gelsin ki? İşte bu inançları değiştireceğiz.

Siz de yapmak isterseniz işte anketin linki: Para ile ilgili inançlarınız

Hepinizi seviyorum.

İş ve Para Meditasyonları paketini alarak kendi kendinize yapacağınız meditasyonlarla parayla olan ilişkinizi bolluk berekete doğru dönüştürebilirsiniz.

Yorum yazmak için lütfen üye girişi yapın.

Ayşegül'e Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresinden ulaşabilirsiniz.