Ayşegül ile 2011 yılında başladığımız, zaman zaman uzun aralar vererek ilerlediğimiz koçluk görüşmelerinin hikayesini ve kendisinin adım adım neleri başardığını bu bölümde okuyabilirsiniz. Bu yazılar, bölümler halinde farklı mecralarda yayınlandı.

Yaşam koçum “Neden olmasın?” dediğinde çok şaşırmıştım. Hayallerim gerçek mi oluyor?

Merhaba arkadaşlar,

Biliyorsunuz, yaşam koçum Hakan Arabacıoğlu ile çalışmaya çok az kaldı. Size doldurduğum formdan da bahsetmiştim. Haydi gelin, beraber gözden geçirelim, hatta siz de listenizi hazırlayın. İlk görüşme yarın. Ne yazık ki yeni ameliyat olduğum için ofisine gidemiyorum. Skype'dan ikimize de uygun olan bir saatte görüşeceğiz. "Sabah 07:30 veya gece 22:00 bile olabilir" deyince şaşırdım. Ama sevindim de. Saatlerin esnek olması benim için çok iyi.

Listemin ilk sırasında; sağlıklı, enerjik, neşeli ve ince olmak var. Hayallere yürümek için önce neşemizi kazanmalıyız diye düşünüyorum. Sağlıklı ve enerjik bir bedenle kim tutabilir ki bizi? Ardından, kendi işimi kurmak geliyor. Hazırlayacağım pazarlama iletişimi projeleriyle, kurumlara, insanlara yararlı olmak istiyorum.

Bu çalışmalarımla, servet sahibi olmak istiyorum, evet servet! Bunu telefonda, yaşam koçuma söylediğimde hiç şaşırmadı: "Tabii ,neden olmasın?" diyerek beni sevindirdi. İlk günden sevdim ben yaşam koçumu. Bu servetle tabii, bol seyahat edip, çok şey keşfedeceğim. Kararlıyım, Moda'da güzel bir ev alacağım.

"Peki ya aşk?" diyor Hakan Bey. Neden olmasın? Beni, üretimimi destekleyecek, neşeli, keyifli, hayatı seven, varoluş seçimleri benimle ortak bir insanla tabii aşk yaşamak isterim. Bakalım, yaşam koçum onu bulmama da yardım edecek mi? Merak etmeyin, en ufak gelişmeyi bile size anlatacağım.

İlk görüşme yarın. Bakalım neler yaşanacak? Sizin hepsinden haberiniz olacak.

Hepinizi seviyorum.

Yorum yazmak için lütfen üye girişi yapın.

Ayşegül'e Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresinden ulaşabilirsiniz.