Aşağıdaki yazıyı zaman zaman önerdiğim Aykut Oğut'un Evrenden Torpilim Var kitabından aldım. Bir işi yaparken onu ana hatlarıyla nasıl programlayabileceğinizi, boyunuzu aşan kısımlarını da evrene havale ederek onunla işbirliği içinde nasıl çalışabileceğinizi anlatıyor.

Bu konular üzerinde çalışırken yazıp çizmeyi, yani daha elle tutulur egzersizleri seviyorsanız, işte tam size göre bir tane. Bu egzersizi iki ayrı kaynaktan öğrendim. Hocam Mike Dooley “piramit” şeklinde verir genelde bu egzersizi ve Abraham Hicks doğrudan “işleri asistanınıza” yüklemekten bahseder. Ben de piramitle asistanı birleştirerek veriyorum.

Diyelim olmasını istediğiniz bir hayaliniz var. İlişki, iş, para, öğrenmek istediğiniz bir şey. Her ne ise, ama şu anki imkânlarınızla nasıl altından kalkacağınızı bilmiyorsunuz. Bir şekilde kendinizi KISITLANMIŞ hissediyorsunuz. Hemen işlerin bir kısmını asistanınıza, Evren’e yükleyin.

Bu egzersizle son derece kısa sürede harika sonuçlar elde ettim. Hatta en iyisi size kendi örneğimi verip, uygulamasını öyle göstereyim.

Devamı için kayıt olun...

Yorumlar  

#1
süper gerçekten biliyormusunuz hakan bey okur okumaz aynısından bir piramitde ben yaptım.hadi bakalım evren görevini en kısa sürede yap...:-)
tan 3 Haziran 2010
#2
kendime ait 3 ayrı piramit çizdim...hadi bakalım, herkes kendi üstüne düşeni yapsın:-)
menekse 23 Haziran 2010
#3
yüreklendirici bir yazı,ama ben ayrasehri.com'u göremedim.:sad:
DERYA 14 Kasım 2010
#4
Niye piramit? Hem bu ucgen. Hem neden baska bir duzgun geometrik sekil ( daire, kare,dikdortgen vs) degil? Ilginize simdiden tesekkurler
Tom 12 Nisan 2011
#5
paylaşım için çok teşekkürler.bende bugün itibariyle işlerin büyük bir kısmını asistanıma yükledim.yani piramitin sol tarafı baya yoğun.ve evren şu saat ititbariyle çalışmaya başladı.pazar günü görevini tamamlar tabiki bende.olacalakları düşündükçe çok heyecanlanıyorum.....
ışıl 22 Nisan 2011
#6
bende hemen yaptım aynısından, evrenlede görev paylaşımı yaptık görücez bakalım=)
TULUĞ 10 Mayıs 2011
#7
ben bu piramiti yaptım ve dolabımın üstüne yapıştrdım ve bekliyorum sanırım biraz sabırsızım en iyisi sabet edip beklemek
öznur uludağ 9 Aralık 2011
#8
Merhabalar
Bu uygulamayi aylar önce Aykut beyin kitabindan yardim alarak yapmistim. Ben uzerime duseni yapmistim asistanim da sagolsun beni yari yolda birakmadi. Her sey gerceklesti. Atilmak istedigim isler vardi ama tecrubesiz oldugum icin kendime guvenememistim. Bugun ise bu isi Belcika’da yapan tek kadin benim.
Tesekkurler Aykut bey ve sevgili evren!
Yonca yuruk 1 Aralık 2019

Yorum yazmak için lütfen üye girişi yapın.