Aşağıdaki yazının kaynağını bilmiyorum. Bana uzun zaman önce bir e-posta ile gelmişti. Bugün nihayet bulunca siteye ekledim. İçindeki maddeler sanki sitenin özeti gibi. Özellikle 15. maddeye dikkat! Defalarca okumanızı, her bir maddesini ayrı ayrı sindirmenizi ve uygulamanızı önerdiğim bir yazı.

1. EVRENE KARŞILIKSIZ VEREMEZSİNİZ
Bu refahın birinci temel sırrıdır ve çoğu insanın gözden kaçırdığı bir sırdır. Onlar refaha bir 'bana ver' durumu olarak yaklaşırlar ve onu çevreleyen gerçek enerjiye hiç uyumlanmazlar. Bu evrendeki her şey, bir değere karşılık bir değer değiş-tokuşu prensibine dayanır. Ama bu dengesiz bir terazidir. Verdiğiniz şey size kat be katı olarak geri döner. Genellikle on katı. Bu yüzden iyilik tohumları ektiğinizde çok daha fazla iyilik size geri gelecektir. Bu bağışladığınız para, verdiğiniz sevgi ve yaptığınız iyilik için geçerlidir. Ne kadar çok denerseniz deneyin evrene tek taraflı bir şey veremezsiniz. Öyleyse dışarı çıkın ve düzenli olarak bir iyilik yapın, ihtiyacı olan birine bir tohum ekin, sizinle ilgilenen görevliye fazla iyi davranın. Çok daha fazla refah size doğru geliyor!

Devamı için kayıt olun...

Yorumlar  

#1
Bu kadar etkilendiğim bir yazı olmadı. Elinize, gönlünüze sağlık.
erkan tekin 13 Eylül 2009
#2
yazdıklarınızı çok beğendim..son altı aydır kişisel gelişimle ilgili,düşünce gücüyle ilgili kitaplar okuyorum..farklı yazarlardan.şunu farkettim,hepsinin anlatmak istediği, herşey düşüncede başlar ve ne düşünürsek o oluruz du..yani olumlu düşünmek ,olumlu konuşmak,var olmasını istediğimiz herşeyi olmuş gibi düşlemek...(yoğun bir şekilde)..sahip olmak ise bizim evrene yaydığımız enerjinin gücüne bağlı..frekans olayı...
fatma kahraman 16 Eylül 2009
#3
"Evren başka bir şeyi sıkıca kavrayan elinize bir şey koyamaz" Harika bir söz. Herşeyi ifade ediyor. Paylaşım için çok teşkkürler.
Sevda ABATAŞ 3 Aralık 2009
#4
düşe kalka öğrendiklerim ve çok daha fazlasına dikkat çekti bu yazılanlar...hayat ta ne istersen yapabilirsin,ama mutlak bedelini ödersin.seçim gerçekten senin..
özden 12 Aralık 2009
#5
Yazı tek kelime ile muhteşem. Farklı detayları tekrar tekrar hatırlatıyor. Kendi kendimizi nasıl motıve edip nasıl vurduğumuzu acıkca gösteriyor.( Sertce yüzümüze vuruyor.) Tekrar oturup eksikleri bulup yola devam. Teşekürler , elinize yüregine sağlık.
Meliha Acar 23 Aralık 2009
#6
Hayatımızı tek tek tüşündüğümüzde evet biliyorumki hepsini ben yaptım gerek düşünerek gerek söyleyerek gerek hareketle gerekse kınayarak hepsini ben.Ve şimdi bütün yaptıklarımı ve kendimi affediyorum.
gogünü 1 Eylül 2010
#7
ben bir ev hanımıyım sadece eşim çalışıyor.ve böyle şeylere hiç inanmıyor.nasılyaşam standardımı yükseltebilirimki?
sürekli maası kadar defterlerine hesap yapıyor.tabi sıfıra sıfır elde var sıfır yazıyor.
cadiguzel 17 Şubat 2011
#8
süper olmuş çok beğendim.tebrikler.
nurşen 1 Aralık 2011
#9
bu yazınızı 2-3 ay evvel de okumuştum, elinize sağlık, meğer farkında olmadan uygulamaya çalışmışım zaman zaman. ASLINDA keşke hep uygulasak, tüm dünyaca...
melek 6 Ağustos 2012
#10
Cok guzel bir yazi. Elinize emeginize saglik..
meltem 1 Şubat 2013

Yorum yazmak için lütfen üye girişi yapın.