Nisan ayından itibaren uzaktan haftada iki kez ücretsiz meditasyon 🧘‍♂️🧘‍♀️ yaptırıyorum. Programda her gün 3 farklı çalışma var. Program için tıklayın.

Aşağıdaki yazı da koçlukla doğrudan ilişkili bir yazı değil, ancak bunca yıldır şifacılıkla ilgili aldığım eğitimlerden sonra bunu da siteme koymak istedim. Şifanın nasıl işlediğini bana en basit şekliyle anlatan yazılardan biri. Bu yazı Louise Hay'in Tüm Hastalıkların Zihinsel Nedenleri kitabının önsözü. Buradan da anlayabileceğiniz gibi gerçek şifa, zihni ve bedeni birlikte arındırdığımız zaman geliyor.

Şimdi size, bir rahatsızlığın, bir hastalığın sadece zihinsel kalıpları (düşünce modellerini) değiştirerek iyileştirilebileceğini nasıl olup da bildiğimi, bunu bilme nedenlerimden birini açıklamak istiyorum.

Birkaç yıl önce dölyolu kanseri olduğum tanısını almıştım. Beş yaşında tecavüze uğramış, ve tüm çocukluğu boyunca hırpalanmış biri olarak dölyolu bölgesinde kanser ortaya çıkarmam hiç de şaşırtıcı değildi. Yıllardır şifacılık konusunda ders veren biri olarak başkalarına öğrettiğim şeyi kendi üzerimde uygulayarak kanıtlama fırsatıyla karşı karşıya olduğumu hemen fark ettim.

Devamı için kayıt olun...

Yorumlar  

#1
Olumlu düşünce gücü...
Çok güzeldi.
Fatma 13 Ağustos 2009
#2
Sayın Louise Hay gerçekten muhteşem bir insan. Olumlu düşünme ve düşünce gücüyle hastalıkların iyileştirilmesi konusunda gerçek bir otorite. Kitabının önsözünü bizlerle paylaştığınız için teşekkürler.
kerem 10 Kasım 2010
#3
çok teşekkür ederim... gözümde büyüttüğüm derdimin ne kadar küçük olduğunu fark etmemi sağladınız...
burcu 21 Temmuz 2011
#4
bu konuya katılıyorum.ve mekanik olan hastalıkların dışındakilerin (kırık,çıkık,kayma) düzelebileceğini biliyorum.geçen yıl beyin damarlarındaki tıkanıklık sonucu felç geçirdim.tıkalı damarı açtıktan sonra vücudumu kendime uyguladığım terapi ve reiki tedavisi ile 3 haftada tamamen iyileştim.
ayhan 7 Temmuz 2013

Yorum yazmak için lütfen üye girişi yapın.