Kendisine uzak olan kişilerin hep arayışta olduğunu görüyorum. Aradıkları şey içerideyken onlar hep dışarıda bir şeyleri arıyor.

Çok az gördüğünüz, çok uzak olduğunuz bir kişiyi düşünün. Ne istediğini bilme ihtimaliniz neredeyse yoktur. İşte bu meditasyon öncelikle kendinize yaklaşmanız için. Kendinize yaklaştıkça ihtiyaçlarınızı ve isteklerinizi daha net anlamanız için.

Bana gelen bazı danışanlarımdan kendilerini bilinçsizce nasıl cezalandırdıklarını görüyorum. Geçmişte yaşadığı bir olaydan dolayı kendisini suçluyor ve farkında olmadan kendini her gün cezalandırıyor. Büyümeyecek işlere giriyor, işi batınca kendini bilinçsizce cezalandırmış oluyor. Kendisinin suçlu olduğuna inandığı için "Parayı, güzeli, kaliteli yaşamı hak etmiyorsun" dercesine kazandığı parayı hep elinden çıkararak kendini cezalandırıyor. İşte bu meditasyon kendinizi de bağışlamanızı, kendinize şefkatle yaklaşmanızı sağlayacak.

Sizin de kendinizi suçladığınız şeyler varsa, bu şifalandırmaları yapmadığınız takdirde ne iş yaparsanız yapın farkında olmadan kendinizi cezalandırmanın bir yolunu bulacaksınız. İçinde bulunduğunuz işi, kendi kariyerinizi sabote edeceksiniz. Aynı işleri yapan başka kişilerin işleri akarken farkında olmadan yaptığınız seçimlerle siz kendi yolunuzu tıkayacaksınız. Hatta ardından bir de bu yanlış bulduğunuz seçimleriniz için kendinizi suçlamaya devam edeceksiniz.

Özetle bu meditasyon şifalanmanız, kendinizle barışmanız, kendinize yakınlaşmanız için. Geçmişin yüklerini üzerinden atmanız için.

Bu meditasyonun uzun versiyonuna erişebilmek için İş ve Para Meditasyonları uygulama paketini satın almanız gerekiyor. Satın aldıysanız, lütfen sol taraftaki giriş formundan üye girişi yapın.

Henüz satın almadıysanız, uygulama paketini almak için lütfen tıklayın.