• Evli de olsanız bekar da, ilişkilerinizde takıldığınız noktalar mı var?
  • Sevgilim, eşim bana ilgi göstermiyor, beni anlamıyor diyorsanız,
  • Sevgilinizin ya da eşinizin yaptığı veya yapmadığı şeylerden şikayetçiyseniz,
  • Hep verdiğinizi, hiç alamadığınızı düşünüyorsanız,
  • "Neden böyle oluyor, ben nerede hata yapıyorum?" diyorsanız,
  • "Neden hep yanlış erkekleri veya kadınları hayatıma çekiyorum?" diye soruyorsanız,

Bu eğitim tam sizin için!

İşte sizi hayalinizdeki ilişkiye adım adım yaklaştıracak bir çalışma! Kendinize, ilişkilerinize ve karşı cinse hiç böyle bakmadınız!

Uygulamalar, grup çalışmaları ve grup koçluğuyla bu eğitimden yepyeni çıkacaksınız. Size verilen ödevleri yaptıkça da gelişiminiz eğitimden sonra da devam edecek.

"Hayalinizdeki İlişkiye Adım Adım", Yaşam Koçu Hakan Arabacıoğlu´nun yüzlerce saatlik koçluk çalışmalarından derledikleri ile hazırladığı bir eğitim. Hem erkeklerin hem de kadınların bir arada katılabileceği bir çalışma.

"Sen ki güzellerdensin, bırak güzel sana gelsin."

Merhaba Hakan Bey. Ben 2012 Şubat ayında Hayalinizdeki İlişkiye Ulaşın workshop'unuza katılmıştım. Semineriniz ve sonrasında verilen ödevler hayatıma nasıl yön vermeyi seçtiğimi anlamam konusunda çok faydalı oldu. Çok istediğimi sandığım şeyleri aslında bilinç altımda nasıl engellediğimi farkettim. İstediğimi söylediğim ilişkiyle inanç kalıplarımın birbiriyle tamamen zıt olduğunu anladım. Bu inanç kalıpları yüzünden kendime farketmediğim engeller koyduğumu gördüm.

Seminer sonrası bakış açım büyük ölçüde farklılaştı. Bilinçaltı kalıplarımın ortadan kalmasıyla birlikte de bütün hayatım değişti. Seminerden 2 ay sonra hayalimdeki insana ve ilişkiye kavuştum 2 hafta önce de yani 5 ay gibi bir sürede de evlendim. Çok mutlu, huzurlu, bu kadarını hayal etmiş miydim diye düşündüğüm bir ilişkim var. Tabiki herşey önce insanın kendisinde bitiyor ama bu farkındalığı sağlamama yardımcı olduğunuz için size teşekkür etmek istedim. En kısa sürede hayalinizdeki işe adım adım seminerinize de katılmak dileğiyle :)
Damla
“Hayalimdeki İlişkiye Adım Adım” eğitimi, aslında öncelikle “hayalimdeki kendime adım adım” içeriği nedeniyle çok anlamlı. Çünkü ilişkilerimiz aslında biziz, başka bir deyişle, biz neysek, ilişkilerimiz de ona göre şekilleniyor.

Önce kendimizi, ihtiyaçlarımızı ve beklentilerimizi doğru tanıyıp, sonra bir ilişki hayali kurmanın önemini hatırlatan bir çok güçlü soru içeriyor bu eğitim.
Açık bir zihin ve kalp ile katıldığınızda, buradan bir sürü farkındalıkla ayrılmanız kaçınılmaz